دیدار و گفتگوی مدیرعامل سازمان آرامستان ها و مدیر کل دادگستری استان فارس

مدیرعامل سازمان آرامستان ها و مدیر کل دادگستری استان فارس

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز ، مدیرعامل و مسئولان واحد های مختلف این سازمان ، صبح امروز دهم شهریور ماه به‌منظور دیدار و گفتگو در خصوص مسائل فنی ، تخصصی و فرهنگی ، میهمان مدیرکل دادگستری استان فارس بودند .

مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز که به همراه معاونین مالی ،حقوقی و حراست سازمان خود در این جلسه حضور داشت ، نتایج این جلسه را بسیار مثبت ارزیابی نمود و محور گفتگو را  در مرحله اول ، امور جاری و عمومی  میان  دو نهاد و در بخش دیگر ، مذاکره در خصوص مسائل فرهنگی و تبیین  ارزشها و خط مشی های کلی سازمان عنوان نمود.

 چراغی در این خصوص گفت:
 در این جلسه مسائل و مشکلات کلی مطرح و بررسی گردید و محور اصلی گفتگو مربوط به راه اندازی آرامستان بهشت احمدی و مسائل فرهنگی بود .وی اضافه نمود ، به همین منظور طبق نظر مدیر کل محترم دادگستری حجت الاسلام سید کاظم موسوی قرار بر این گردید که ایشان به همراه فرمانده محترم  نیروی انتظامی استان  و دادستان عمومی و انقلاب شیراز ، طی بازدید از آرامستان بهشت احمدی ، مسائل موجود و عملکرد این آرامستان  را مورد بررسی قرار دهند.

 چراغی افزود: همه تلاش اینجانب و کارکنان سازمان از برگزاری چنین جلساتی ، بهره گیری از نظرات و پیشنهادات مدیران مختلف جهت آمادگی کامل و  بهره وری  هر چه بهتر به هنگام  راه اندازی بهشت احمدی میباشد .
 ۱۳۹۸/۰۶/۱۱
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۱۱۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علی پارسازاد
مهندس علی پارسازاد

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳