معاون سیاسی اجتماعی فرماندار شهرستان شیراز در بازدید از آرامستان محله ای ؛

در آرامستانهای اقلیت های مذهبی مشکلات مالی و عمرانی وجود دارد

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز ، صبح امروز سی و یکم  تیرماه ، معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان شیراز ،به اتفاق مسوولین میانی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز در بازدید از آرامستانهای محله ای مربوط به اقلیت های مذهبی به بررسی مشکلات و نقایص موجود پرداختند . 

بازدید حسن پور  به همراه مسوولین آرامستانهای محله ای ، مسوول امور متوفیان و مسوول حقوقی سازمان آرامستانها  و با هدف نیاز سنجی و رفع مشکلات انجام گردید و از آرامستانهای اقلیت های مذهبی  مسیحیان ،کلیمیان و زرتشتیان شیراز بازدید گردید .

حسن پور و کارشناسان  تیم همراهش پس از بازدید و شنیدن نظرات کارشناسان سازمان آرامستانها  بر لزوم رسیدگی به این امور تاکید  و اظهار نمود و این مشکلات را در بعضی قسمتها بسیار  ضروری و حائز اهمیت قلمداد نمود .

وی از سازمان آرامستانهای شهرداری خواست با تخصیص بودجه و اولویت بندی مشکلات ، در این رابطه اقدام نمایند .

مهندس  چراغی ، مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستانها نیز ضمن تشکر و قدر دانی از معاون محترم فرماندار در این رابطه توضیحاتی را اضافه نمود . به گزارش روابط عمومی این سازمان ، چراغی در این خصوص خاطر نشان ساخت که تا کنون به صورت مستمر از آرامستانهای محله ای از جمله قصر قمشه ، قصرالدشت ، دوکوهک ، کشن ( والفجر ) ، دینکان ، منصور آباد ، جوادیه ، حسین آباد صنایع و ...  بازدید گردیده است و در حوزه عمرانی و حقوقی اقدامات شایسته ای صورت گرفته است . وی در این مورد به ساخت سوله ، دیوار گذاری و نرده گذاری  در آرامستانهای حسین آباد و منصور آباد و رسیدگی  به تخلفات و شکایات حقوقی در آرامستانهای  قصردشت ، قصر قمشه ، دو کوهک  و دینکان اشاره  نموده و اضافه نمود که این بازدیدها و اقدامات همچنان به صورت دوره ای ادامه داشته و خواهد داشت .۱۳۹۸/۰۴/۳۱
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۷۹
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علیرضا چراغی
مهندس علیرضا چراغی

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳