تبادل نظر در رابطه با قطعه مشاهیر و نام آوران در آرامستان بهشت احمدی

سازمان آرامستانها به منظور اجرای بهتر قطعه نام آوران در آرامستان بهشت احمدی ، با جمعی از خیرین تشکیل جلسه و تصمیم گیری نمود

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز، صبح امروز 22 تیرماه ، در یک اقدام پسندیده ، سازمان آرامستانها میزبان مجمع خیرین فرهنگ ساز و شهرساز شیراز بود تا نظرات و پیشنهادات این جمع خیر و فرهیخته را جهت اجرا و برنامه ریزی در  قطعه نام آوران و مشاهیر را در قالب طرح پیشنهادی  بررسی و امکان سنجی نماید.

مدیر عامل  سازمان آرامستانها ی شهرداری شیراز ، ضمن ابراز خورسندی و رضایت خود  به سبب  اتفاق نظر  و اشتراک خطوط فکری و   اظهار تشکر و قدردانی به لحاظ نگاه دلسوزانه این خیرین ،  به دستورالعمل و قوانین مصوبی که در خصوص قطعه هنرمندان به این مجموعه ابلاغ گردیده اشاره نمود و تاکید کرد که این لوایح لازم الاجرا و به منزله دستورالعمل سازمان در این زمینه  محسوب میگردد .
چراغی خاطر نشان کرد با  وجود این مصوبات و دستورالعملها  ، مجموعه آرامستانها تمام و کمال آمادگی دارد و مشتاق است نظرات و پیشنهادات مختلف را ارزیابی و امکان سنجی نماید و از پیشنهادات افراد و موسسات مختلف استقبال خواهد کرد.  
وی اضافه نمود که میزان مناسبی از اراضی بهشت احمدی ، به قطعه نام آوران اختصاص خواهد داده شده است و محوطه سازی ، آب و برق رسانی نیز در حال طراحی و اقدام میباشد . چراغی  در ادامه توضیحاتی در خصوص احداث سالن و فرهنگسرای عبرت ارائه نمود . 
در جلسه مذکور ، آقایان دستغیب و نوید گویی از اعضائ هیات مدیره مجمع نیز پیشنهاداتی را مبنی بر ساخت المان قطعه مفاخر توسط این خیرین و تهیه آیین نامه مشتمل بر ضوابط و شرایط تدفین و نحوه تعیین هیات امنا در  قطعه نام آوران ارایه نمودند .
 ۱۳۹۸/۰۴/۲۲
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۱۷۷
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علی پارسازاد
مهندس علی پارسازاد

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳