مشاورت و همکاری معاونت فنی و شهرسازی در امور تخصصی سازمان آرامستان ها

مدیر عامل سازمان آرامستانهای شیراز طی بازدید از آرامستان بهشت احمدی  ، به همراه مدیران ارشد معاونت فنی و شهرسازی شهرداری شیراز  ، معاونت و مشاورت  این نهاد را در امور تخصصی شایان تقدیر و تشکر ویژه عنوان نمود .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری شیراز صبح امروز علی رضا چراغی میزبان معاون فنی و عمرانی شهرداری شیراز و مدیران  ارشد آن معاونت  بود تا آخرین اقدامات فنی و عمرانی انجام شده را  مورد بازدید وارزیابی قرار دهند .

در این بازدید نقاط قوت و ضعف این آرامستان مورد بررسی قرار گرفت . مهندس آرگیو در بازدیداز سردخانه آرامستان بهشت احمدی  ، تجهیزات و امکانات پیش بینی شده را بسیار مناسب و مطابق با استانداردهای کیفی روز خواند .
در همین زمینه چراغی ، مدیر عامل سازمان آرامستانها با تشکر از کلیه کارکنان و مدیران مجموعه معاونت فنی شهرداری به لحاظ همکاری نزدیک و موثر ایشان به ویژه در امور تخصصی مربوط به تجهیزات برودتی تقدیر و تشکر نمود.

چراغی ضمن تشریح موقعیت فعلی دارالرحمه و آرامستان بهشت احمدی ، با لحاظ اینکه آرامستان ها از ملزومات شهری به ویژه کلان شهر ها محسوب میگردند ، یکی از اولویتهای مهم را در شهرداری شیراز راه اندازی کامل آرامستان بهشت احمدی دانست .وی در ادامه  یکی از علل عدم تحقق این امر را ،  عدم تکمیل راههای دسترسی به آرامستان  عنوان نمود که تقاطع غیر هم سطح زیبا شهر توسط وزارت  راه و شهرسازی و تعریض خیابان سعدی و رفع موانع مورد مسیری توسط شهرداری شیراز در حال اجرا میباشد.

چراغی همچنین  اتوماسیون با قابلیت های ویژه ،پروژه برق رسانی به سردخانه ، باند هلی کوپتر ، ساختمان اداری مرکزی ، تجمیع مراکز دخیل در امور متوفیان و اختصاص محل ارائه خدمات به صورت متمرکز و ساخت مجموعه پزشکی قانونی  در بهشت احمدی را از اقدامات دیگری که  در حال اجرا و یا طراحی اولیه می باشد عنوان نمود.     


 ۱۳۹۸/۰۳/۲۰
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۱۷۱
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علی پارسازاد
مهندس علی پارسازاد

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳