پیام تسلیت به دنبال وقوع حوادث دلخراش امروز در شیراز

مدیرعامل سازمان آرامستان ها به دنبال وقوع حوادث دلخراش اخیر در شیراز با ارسال پیام تسلیت و ابراز همدردی با هموطنان مصیبت دیده ، خدمات و اقدامات آتی سازمان را تشریح نمود

به دنبال حوادث دلخراش اخیر در شیراز ، مدیرعامل سازمان آرامستان ها با ارسال پیام تسلیت و ابراز همدردی با مصیبت دیدگان این حادثه ، از خداوند متعال برای ایشان صبر و شکیبایی را خواستار گردید  و همچنین با اشاره به اقدامات سازمان در زمان بروز حادثه به  تشریح خدمات و اقدامات پیش بینی شده در روزهای آتی پرداخت .
 به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستان های شیراز صبح امروز  پنجم فروردین ماه 1398، بارش های شدید و جاری شدن ناگهانی سیلاب از سمت ورودی  دروازه قرآن در شمال شهر شیراز منجر به وقوع حادثه ای تلخ و دلخراش گردید . مدیرعامل سازمان آرامستان ها  در زمانیکه  فقط اندکی از وقوع این حادثه غمناک میگذشت و در حالی که ارائه خدمات سازمان متبوعش را در غمناک ترین بخش از این جریان مدیریت کرده و به اتمام رسانده بود همدردی و تاسف خود را از این حادثه  ابراز نموده  و گفت : خواست قلبی و میل واقعی بنده ، خدمت رسانی به مردم شریف و بزرگوار کشورم  در ایام خوشحالی و شادی است اما امروز با نهایت تاثر و ناراحتی  شاهد وقایع ناگوار و از دست دادن تعدادی از عزیزان و هموطنانمان بودیم که پیکر این عزیزان جهت انجام مراحل  قانونی به پزشکی قانونی و سایر مراجع مربوط منتقل گردید.
علیرضا چراغی در خصوص چگونگی و نحوه ارائه خدمات از طریق سازمان آرامستانها به خدمات پایانه حمل متوفیان و به کارگیری بیش از 20 خودرو با قابلیت حمل اجساد اشاره کرد . وی  در این رابطه افزود : راس ساعت ۱۳ به دنبال درخواست اعزام خودروهای حمل متوفی ، به منظور انتقال جانباختگان احتمالی ، در آغاز عملیات ، تعداد ۶ خودرو شاسی بلند که با توجه به شرایط جوی دارای قدرت مانور  بیشتری بودند فورا به محل اعزام و ۱۰ دستگاه دیگر نیز با وضعیت  آماده باش در موقعیت باغ دلگشا و دفتر مرکزی سازمان  که نزدیکترین و مناسب ترین ایستگاه تشخیص داده شد مستقر گردیدند . وی همچنین با توجه به ادامه بارندگی در روز سه شنبه اعلام نمود که همکاری و ارائه خدمات این سازمان همچنان در روزهای آتی ادامه داشته و از طریق همکاری با بیمارستانها ، اداره کل پزشکی قانونی  و سایر مجموعه های مرتبط انجام خواهد گردید . وی از همشهریان و مسافران نوروزی درخواست نمود  هشدارها و نکات اعلام شده از طریق مراجع قانونی را جدی گرفته و از سفرهای غیر ضروری جدا خودداری نمایند.
چراغی در پایان سخنان خود  از خدمات و تلاش مجموعه  خدمات شهری شهرداری شیراز،  مدیریت محترم و پرسنل مجموعه دارالرحمه شیراز   ، پایانه حمل متوفیان به ویژه آقایان نادی و حیدری در این عملیات تشکر و قدردانی نمود
 


۱۳۹۸/۰۱/۰۵
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۱۲۵
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علیرضا چراغی
مهندس علیرضا چراغی

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳