سازمان آرامستانهای شهرداری شیراز به زحمتکشان نیروی انتظامی ادای احترام کرد

پاسداشت مقام شامخ نیروی انتظامی استان فارس

به مناسبت پاسداشت نیروی انتظامی و هفته بزرگداشت مقام زحمتکشان این حوزه مدیرعامل و مدیران ارشد سازمان آرامستانها ی شهرداری شیراز با تقدیم گل به این عزیزان ادای احترام نمودند

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز صبح امروز به پاسداشت مقام این زحمتکشان در هفته نیروی انتظامی با حضور در مرکز فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس با تقدیم گل به این عزیزان نسبت آنها ادای احترام نموده و با تقدیر از زحمت کشان این حوزه  گوشه ای از دین خود به آنها را در حیطه فرهنگ ادا نمودند.
 چراغی در دیدار با سرتیپ ذوالقدری جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ایشان و سایر همکارانشان بر لزوم توسعه همکاری میان این دو نهاد تأکید نمود . وی اظهار امیدواری کرد که این دیدار ها در جلسات آتی نیز ادامه یابد و با توجه به تاسیس آرامستان بهشت احمدی حضور همکاران ایشان را در این آرامستان بسیار مفید و حائز اهمیت پیش بینی نمود . وی اظهار امیدواری نمود که حضور عزیزان نیروی انتظامی در آرامستان بهشت احمدی نیز به مثابه دارالرحمه شیراز ، به طور قطع ، حضوری  پررنگ و مثمر ثمر خواهد بود .
 سردار ذواالقدری نیز ضمن اشاره به پیشینه دوستی ، این دیدار را همچون گذشته باعث  نزدیکی دو نهاد و تعامل بیشتر دو ارگان خواند و اضافه نمود چنین تعاملاتی باعث همفکری و هم اندیشی خردمندانه گردیده  و  از نتایج  آن نیز هم افزایی علمی، فرهنگی و امنیتی در سطح جامعه خواهد بود.
 وی گفت فعالیت نیروی  انتظامی از جهاتی شبیه به فعالیت شهرداریها میباشد. تا زمانی که فردی در یک جاده مسطح رانندگی می‌کند شاید متوجه عوامل و زحماتی که در ساخت این جاده دخیل بوده است نباشد واین مهم زمانی که با دست انداز و یا مشکلاتی مواجه گردد ، بروز پیدا می‌کند.  از نظر امنیتی  نیز در یک جامعه امن زمانی ارزش برقرار کنندگان نظم  خود را نشان می دهد که فرد یا افرادی بخواهند موجب  اختلال در نظم و امنیت شوند و کمال سعادت خود و همکاران خویش را در عدم مشاهده هر گونه مشکلی برای شهروندان استان دانست . 
 وی در رابطه با موضوع  اهمیت استقرار امنیت در  آرامستان ها ، با لحاظ بعد جمعیتی که  جهت تشییع درگذشتگان خود در آنجاحضور خواهند داشت گفت ، حداکثر تلاش خود را خواهد نمود تا بتوان از حضور نیروهای انتظامی در محل آرامستان ها بهره برد. 
 در پایان این دیدار به نشانه قدردانی از زحمات و تلاشهای شبانه روزی پرسنل محترم نیروی انتظامی چندین شاخه گل رز توسط مدیر سازمان آرامستانها به جانشین محترم فرماندهی نیروی انتظامی استان فارس و همکارانشان تقدیم گردید .


۱۳۹۷/۰۷/۱۸
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۲۴۶
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظرات
سامان: Ok

  
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علیرضا چراغی
مهندس علیرضا چراغی

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳