، سازمان آرامستانها و اداره پزشکی قانونی شانه به شانه یکدیگر

پزشکی قانونی در کنار سازمان آرامستانها

سازمان آرامستانها و اداره پزشکی قانونی شانه به شانه یکدیگر و در کنار هم بستر میزبانی اموات را در آرامستان بهشت احمدی فراهم میکنند .

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز صبح امروز آرامستان بهشت احمدی میزبان مدیر کل اداره پزشکی قانونی استان فارس و تیم تخصصی همراهش بود.

 مدیرعامل سازمان آرامستان ها در این رابطه اعلام نمود:

 اداره کل پزشکی قانونی به عنوان مهمترین و بزرگترین نهادی که با این آرامستان در ارتباط خواهد بود تاکنون همکاری های گسترده ای را با این سازمان داشته است و در جلسات ، بازدیدها و کارگروههای متعددی که همراه  با متخصصان این ارگان برگزار گردید سطوح  مختلفی از همکاریهای  مسوولانه و دلسوزانه مشاهده شد  که درحال حاضر ، نتیجه آنها در طرح مشارکتی سازمان آرامستانها و اداره کل پزشکی قانونی نمود پیدا کرده است . این طرح  با لحاظ و تامین هدف اصلی سازمان ، یعنی ارایه خدمات مطلوب در زمان ومکان مناسب به همشهریان محترم و مصیبت دیدگان عزیز  طراحی گردید و به عنوان یکی از زیرساختهای مهم و ضروری مورد  بررسی و تجزیه تحلیل قرار گیرد.
 
وی با اشاره به طراحی و برنامه ریزی این سازمان جهت  ایجاد بستر مناسب برای استفاده همشهریان عزیز از امکانات پزشکی قانونی در آرامستان بهشت احمدی گفت :
 بر اساس این طرح  مشارکتی ، ساختمان پزشکی قانونی در مجاورت سردخانه ، غسالخانه و باند هلی کوپتر و توسط اداره کل پزشکی قانونی بنا خواهد شد و هم اکنون مراحل جانمایی و در اختیار گذاشتن زمینی با مساحت بیش از سه هزار متر مربع انجام گریده است .
 وی همچنین افزود : در آستانه گشایش و افتتاح آرامستان بهشت احمدی با دعوت از ایشان و گروه تخصصی پزشکی قانونی بر آن شدیم که بار دیگر و به ویژه در مقوله های نرم افزاری و سخت افزاری  سردخانه  شنونده نظریات و تجربیات آنها باشیم 
 طی این بازدید دکتر غلام زاده و تیم همراهش از کلیه امکانات بهشت احمدی بازدید نموده و در خصوص سردخانه و غسالخانه موجود که یکی از بزرگترین سردخانه های جنوبی کشور می باشد به ایراد نظرات پرداختند.


۱۳۹۷/۰۶/۲۲
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۹۸
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علیرضا چراغی
مهندس علیرضا چراغی

شماره تلفن دفتر: 37301950
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳