آینه در آینه دارالسلام

مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز در آرامستان دارالسلام

 صبح  امروز،  سیزدهم آذر ماه ، به دنبال چندین روز نا آرام که بر آرامستان دارالسلام شیراز گذشت ، در بازدید مدیر عامل سازمان مدیریت آرامستانهای شهرداری شیراز  از این آرامستان ، وظائف و عملکرد این سازمان را تشریح و برخی مسایل مربوط را توضیح داد.

به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت  آرامستانها ،مهندس چراغی که با خبرنگار روزنامه نیم نگاه شیراز گفتگو میکرد، توضیح داد که وظیفه  سازمان درقبال اموات به چه گونه تعریف شده است و شهرداری و سازمان آرامستانها فراتر از وظائف قانونی خود و در راستای فرهنگ و وطن دوستی در طرح ساماندهی دارالسلام ورود کرده است . وی تشریح نمود که طرح ساماندهی در غالب چند آلبوم و جزئیات کاملا به تصویب و تایید سازمان میراث فرهنگی رسیده است .

وی گفت اصولا هیچ قدمی برداشته نشد، مگر اینکه در جزئیات و طرح و نقشه خود ، ابتدا به تایید سازمان میراث فرهنگی نرسیده باشد . تمام پستیها ، بلندیها ، تجمع قبور و ریگلاژ سطوح زمین در این آرامستان توسط میراث فرهنگی تعیین شده و اساس کار بر مبنای حفظ ارزشها و فرهنگ دارالسلام و همچنین حفظ ظاهر تاریخی و باستانی این گورستان بوده است.

وی با اشاره به موانع موجود در راه ساماندهی دارالسلام ، گفت : موانع و کارشکنیها که عموما از مسیر بد قولی و عدم اجرای تعهدات صورت گرفته ، عموما از طرف نهادهای ذیربط صورت میپذیرد و از بدقولیهای پرداخت مالی تا عدم جوابگویی به نیازهای کنونی ، همگی باعث تخریب هرچه بیشتر این گورستان به ویژه ساختمان مشیر و ... بوده است


۱۳۹۶/۱۰/۱۳
منبع : سازمان آرامستان ها
تعداد بازدیدها : ۳۷۴
مطالب مرتبط با این موضوع :
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را بزنید
کد امنیتی را وارد کنید
sss

تمامی حقوق این سایت متعلق به شهرداری شیراز می باشد
  
ریاست سازمان
مهندس علیرضا چراغی
مهندس علیرضا چراغی

تماس با مدیریت   07137301950   
زمان ملاقات با ارباب رجوع
یک شنبه و سه شنبه  ها
ساعت 8 تا 10 صبحآخرین اخبار
           
سسس

   کل : ۱۲  نمایش ۱ الی ۴   ۱ ۲ ۳